Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Zgodnie z Art. 14 Ust. 1 Ustawy o finansach publicznych z dnia 30 czerwca 2005 r. (Dz. U. z 2005, Nr 249, poz. 2104 z późniejszymi zmianami) Prezydent Miasta Wałbrzycha podaje do publicznej wiadomości kwartalną informację o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego w tym kwotę nadwyżki za IV kwartał 2008 roku.
Zgodnie z Art. 14 ust. 1 Ustawy o finansach publicznych z dnia 30 czerwca 2005 r. ( Dz. U. z 2005, Nr 249, poz. 2104 z późniejszymi zmianami) Prezydent Miasta Wałbrzycha podaje do publicznej wiadomości kwartalną informację o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego w tym kwotę nadwyżki za III kwartał 2008 roku.
Zgodnie z Art.14 Ust.1 Ustawy o finansach publicznych z dnia 30 czerwca 2005 r. ( z późniejszymi zmianami) Prezydent Miasta Wałbrzycha podaje do publicznej wiadomości kwartalną informację o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego w tym kwotę nadwyżki za II kwartał 2008 roku.
Zgodnie z Art.14 Ust.1 Ustawy o finansach publicznych z dnia 30 czerwca 2005 r. ( z późniejszymi zmianami) Prezydent Miasta Wałbrzycha podaje do publicznej wiadomości kwartalną informację o wykonaniu budżetu jednostki samorządu terytorialnego w tym kwotę nadwyżki za I kwartał 2008 roku.