Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych - Stworzenie i wdrożenie Nowej Elektronicznej Platformy Obsługi Klienta Administracji (Nowa E-POKA)
Załączniki
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 359 |
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 483 |
Metryczka
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | Agnieszka Woźnicka |
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Liczba wyświetleń: | 1374 |
Powiadom znajomego
ajax-response