Zarządzenie nr 1372/2011 Prezydenta Miasta Wałbrzycha z dnia 09 grudnia 2011r. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji środków trwałych w budowie
ZARZĄDZENIE NR 1372/2011
PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA
z dnia 09 grudnia 2011r.
w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji środków trwałych w budowie.
Na podstawie art. 26 i 27 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2002 r.
Nr 76, poz. 694 z późn. zm.) i Instrukcji Inwentaryzacyjnej wprowadzonej Zarządzeniem Prezydenta Miasta Wałbrzycha nr 994/10 z dnia 23 listopada 2010r. zarządzam, co następuje:
§ 1.
Przeprowadzić inwentaryzację niżej wymienionych środków trwałych w budowie (inwestycji niezakończonych).
§ 2.
Ustalam następujące pola spisowe i powołuję do pracy na nich zespoły spisowe:
Pole spisowe nr 1
"Obwodnica Wałbrzyska" - odcinek wschodni
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
"Obwodnica Wałbrzyska"- odcinek południowy
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
"Obwodnica Wałbrzyska"- odcinek północny
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
Pole spisowe nr 2
"Uzbrojenie infrastrukturalne WSSE"
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
Pole spisowe nr 3
"Remont koryta rzeki Pełcznica"
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
Pole spisowe nr 4
"Uzbrojenie osiedla B-6"
-
Andrzej Cepok - przewodniczący (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 5
"Budowa infrastruktury drogowej w celu udostępnienia nowych terenów inwestycyjnych
o znaczeniu regionalnym w ramach parku przemysłowego"
-
Katarzyna Mechlińska - przewodnicząca (BFE)
-
Łukasz Kowalski - członek (BFE)
-
Izabela Rachuba-Głód - członek (BFE)
Pole spisowe nr 6
"Zabezpieczenie skarp osadnika mułów powęglowych przy ul. 1 Maja (w tym rekultywacja terenów poprzemysłowych)"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Kmiotek - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 7
"Skanalizowanie obszarów Rusinowa i Kozic"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Kmiotek - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 8
"Odtworzenie substancji mieszkaniowej zniszczonej wskutek eksploatacji górniczej (w skład której wchodzą inwestycje: Staszica 10 i 12, Drzymały 7)"
-
Andrzej Cepok - przewodniczący (BIW)
-
Marta Kmiotek - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 9
"Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu"
-
Marta Kmiotek - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
Pole spisowe nr 10
"Remonty budynków administracyjnych Urzędu Miejskiego"
-
Mieczysław Szulak - przewodniczący (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
Pole spisowe nr 11
"Przygotowanie dokumentacji technicznych, analiz, ocen oraz badań pod przyszłe inwestycje"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
-
Marta Kmiotek - członek (BIW)
Pole spisowe nr 12
"Budowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26"
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
Pole spisowe nr 13
"Budowa punktów widokowych i ścieżek przyrodniczych w parku im. J.Sobieskiego"
-
Katarzyna Mechlińska - przewodnicząca (BFE)
-
Łukasz Kowalski - członek (BFE)
-
Dagmara Truszkowska - członek (BFE)
Pole spisowe nr 14
"Remont kapitalny zespołu budynków przy ul. Beethovena 1-2"
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 15
"Budowa uzbrojenia dodatkowego w ramach budowy kanalizacji sanitarnej dofinansowanej
z ISPA ( w skład którego wchodzą również "Budowa kolektora tłocznego i sieć sanitarna
- Lubiechów" i "Aktywizacja gospodarcza obszaru Poniatowa")
-
Jerzy Musiał - przewodniczący (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
-
Marta Kmiotek - członek (BIW)
Pole spisowe nr 16
"Kolektor kanalizacji sanitarnej Śródmieście II"
-
Jerzy Musiał - przewodniczący (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 17
"Remonty boisk szkolnych"
-
Mieczysław Szulak - przewodniczący (BIW)
-
Elżbieta Kajner - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 18
"Uzbrojenie ulicy Długosza"
-
Andrzej Cepok - przewodniczący (BIW)
-
Marta Gałan - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 19
"Modernizacja przestrzeni publicznej Placu Teatralnego w Wałbrzychu "STYK - Wałbrzyska Strefa Kultury. Ludzie - sztuka - zabawa - nauka""
-
Mieczysław Szulak - przewodniczący (BIW)
-
Elżbieta Kajner - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 20
"Modernizacja infrastruktury przestrzeni publicznej "Pasaż Gdański" w Wałbrzychu"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Gałan - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 21
"Modernizacja zdewastowanej drobnej infrastruktury przestrzeni publicznych Śródmieścia Wałbrzycha"
-
Mieczysław Szulak - przewodniczący (BIW)
-
Elżbieta Kajner - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 22
"Budynek mieszkalny przy ul.Rolniczej 2"
-
Marta Kmiotek - przewodnicząca (BIW)
-
Andżelika Reszka - członek (BIW)
-
Jezry Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 23
"Restauracja i renowacja zabytkowego Zamku Książ w Wałbrzychu na cele kulturalne, turystyczne i biznesowe"
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
Pole spisowe nr 24
"Budowa przyłączy kanalizacyjnych do budynków gminy Wałbrzych"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Gałan - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 25
"Modernizacja dróg gminnych prowadzących do zabytkowego Śródmieścia Wałbrzycha wraz
z pozostałą infrastrukturą drogową"
-
Katarzyna Mechlińska - przewodnicząca (BFE)
-
Łukasz Kowalski - członek (BFE)
-
Izabela Rachuba-Głód - członek (BFE)
Pole spisowe nr 26
"Budowa żłobka samorządowego wraz z wyposażeniem przy ul. Giserskiej w Wałbrzychu"
-
Marta Gałan - przewodnicząca (BIW)
-
Andżelika Reszka - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 27
"Budowa żłobka samorządowego wraz z wyposażeniem przy ul. Niepodległości 15a
w Wałbrzychu"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Gałan - członek (BIW)
-
Marta Winiarska - członek (BIW)
Pole spisowe nr 28
"Budowa żłobka samorządowego wraz z wyposażeniem przy ul. 1-go Maja
w Wałbrzychu"
-
Marta Gałan -przewodnicząca (BIW)
-
Andżelika Reszka -członek (BIW)
-
Jerzy Musiał -członek (BIW)
Pole spisowe nr 29
"Budowa żłobka samorządowego wraz z wyposażeniem przy ul. Niepodległości 86B
w Wałbrzychu"
-
Andżelika Reszka - przewodnicząca (BIW)
-
Marta Gałan - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 30
"Modernizacja drogi gminnej prowadzącej do zabytkowego śródmieścia Wałbrzycha wraz
z pozostałą infrastrukturą drogową - ul. Pługa "
-
Katarzyna Mechlińska - przewodnicząca (BFE)
-
Łukasz Kowalski - członek (BFE)
-
Izabela Rachuba-Głód - członek (BFE)
Pole spisowe nr 31
"Modernizacja obiektów użyteczności publicznych w Wałbrzychu" w zakresie modernizacji żłobków
-
Marta Winiarska - przewodnicząca (BIW)
-
Andżelika Reszka - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 32
"Modernizacja obiektów użyteczności publicznych w Wałbrzychu" w zakresie modernizacji szkół
(w skład którego wchodzi również "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej gminnych i powiatowych w Wałbrzychu")
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
-
Andrzej Cepok - członek (BIW)
-
Elżbieta Kajner - przewodnicząca (BIW)
-
Mieczysław Szulak - członek (BIW)
-
Jerzy Musiał - członek (BIW)
Pole spisowe nr 33
"Ograniczenie zanieczyszczeń powietrza poprzez modernizację obiektów szkolnych w Wałbrzychu"
Pole spisowe nr 34
"Rewitalizacja i adaptacja na cele kulturalne byłej KWK Julia" - zadanie 1 projektu PW Stara Kopalnia
-
Karol Grzondziel - przewodniczący (BSK)
-
Patrycja Kowalska - członek (BB)
-
Anna Perwejnis - członek (BSK)
-
Andrzej Gizka - członek (BSK)
Pole spisowe nr 35
"Zakup oprogramowania do zarządzania nieruchomościami Gminy"
1. Agnieszka Woźnicka -przewodnicząca (BI)
2. Grzegorz Ojrzanowski -członek (BI)
3. Sebastian Węgrzynkiewicz -członek (BI)
Do zespołów spisowych powołano pracowników Urzędu Miejskiego:
-
Biura Inwestycji
-
Biura Funduszy Europejskich, Strategii i Analiz
-
Biura ds.Parku Wielokulturowego - Stara Kopalnia
-
Biura Informatyki
-
Biura Budżetu
§ 3.
Inwentaryzację środków trwałych w budowie należy dokonać w drodze porównania danych z ksiąg rachunkowych z odpowiednimi dokumentami, a roboty w toku metodą spisu z natury wg stanu na dzień 31.12.2011 r. w terminie od 02.01.2012r. do 15.01.2012r.
§ 4
Szkolenie zespołów spisowych odbędzie się w dniu 16.12.2011 r. o godzinie 8.00 w Sali Oliwskowej, Matejki 1.
§ 5.
Zespoły spisowe czynię odpowiedzialne za właściwe i rzetelne przeprowadzenie inwentaryzacji, zgodnie ze stanem faktycznym.
§ 7.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publiczne
Sporządziła: Anita Antoniewska