Kontakt

Urząd Miejski w Wałbrzychu
Plac Magistracki 1
58-300 Wałbrzych
tel. 74 665 51 00

Spis telefonów : do pobrania

email: um@um.walbrzych.pl

NIP: 8861005204 REGON: 000579595
TERYT Gminy: 0265011

E-PUAP link do Platformy : e-puap
Adres skrytki e-puap : /umwalbrzych/skrytka

Strona archiwalna BIP

Nabór kandydatów na stanowisko Podinspektora (wymiar czasu pracy - ?‚Ë? etatu)

Informacja o wynikach naboru

na stanowisko podinspektora

w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych ( ?‚Ë? etatu)

Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu

    Komisja rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana Pani Barbara Bączek zamieszkała w Unisławiu Śl.

    Uzasadnienie wyboru:

W wyniku ogłoszenia o naborze na w/w stanowisko pracy aplikacje przesłało 8 kandydatów spełniających wymogi formalne. Komisja zweryfikowała oferty oraz przeprowadziła z kandydatami test i rozmowę kwalifikacyjną.

Pani Barbara Bączek wykazała się znajomością zagadnień wymaganych w ogłoszeniu o naborze.

Komisja wysoko oceniła treść i poprawność wypowiedzi kandydatki. Udzielała ona odpowiedzi adekwatnych do zadawanych pytań, wykazała się również dużą umiejętnością ogólnej autoprezentacji.

Przewodniczący Komisji

Piotr Sosiński

Wałbrzych, 6.07.2009

INFORMACJA

o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej

na stanowisko Podinspektora

w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych

( dot. 1 / 2 etatu)

Termin:

Dnia 3 lipca 2009 roku o godzinie 13.00 w s. 19 w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, Pl. Magistracki 1 odbędzie się test oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Jolanta Fajdasz - Sekretarz Komisji

Wałbrzych, dnia 29.06.2009

Prezydent Miasta Wałbrzycha

ogłasza nabór kandydatów

(wymiar czasu pracy - ?‚Ë? etatu)

1. Wymagania niezbędne:

-obywatelstwo polskie

-wykształcenie wyższe: wskazane specjalności: turystyka, turystyka i rekreacja, geografia

2. Wymagania dodatkowe:

-biegła znajomość obsługi komputera z zakresu pakietów biurowych MS i Open Office, umiejętność tworzenia komunikatów i informacji znajdujących się na stronie internetowej,

-znajomość języka niemieckiego

3.Zakres podstawowych zadań wykonywanych na stanowisku

-Informowanie petentów osobiście, telefonicznie i drogą mailową o atrakcjach i walorach turystycznych w regionie, o imprezach i obiektach turystycznych

-Przygotowywanie oferty sezonowej

-Aktualizacja informacji na stronie internetowej

Wymagane dokumenty:

4. Wymagane dokumenty:

    - Życiorys z przebiegiem pracy zawodowej(własnoręcznie podpisany)

    - List motywacyjny(własnoręcznie podpisany)

    - Kserokopie świadectw ukończenia szkół

    - Kserokopie potwierdzeń ukończonych kursów, szkoleń.

    - Kserokopie świadectw pracy

    - Referencje mile widziane.

    - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
    z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008r. Nr 223).

    - Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    - Oświadczenie, że kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych

    UWAGA:

  • treść składanych przez kandydatów oświadczeń wymienionych w pkt. 4 musi być zgodna z treścią oświadczeń zawartych w ogłoszeniu o naborze

  • dokumenty składane w języku obcym muszą być przetłumaczone na język polski

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach ze wskazaniem jakiego stanowiska oferta dotyczy oraz podanym adresem zwrotnym w terminie do dnia 22.06.2009r. na adres: Urząd Miejski w Wałbrzychu, Biuro Spraw Pracowniczych, Pl. Magistracki 1, 58 - 300 Wałbrzych.

Oferty, które wpłyną do Urzędu Miejskiego po terminie wskazanym w ogłoszeniu o naborze nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymagania formalne w terminie 7 dni od dnia zakończenia składania dokumentów, określonego w ogłoszeniu o naborze są informowani telefonicznie o zakwalifikowaniu się do dalszego etapu naboru.

Osoby, które nie spełniły wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu będą informowane na piśmie wraz z odesłaniem dokumentów.

Informacja o wyniku naboru wraz z uzasadnieniem zostanie upowszechniona niezwłocznie po przeprowadzonym naborze na tablicy informacyjnej oraz opublikowana w Biuletynie.

Informacja o terminie przeprowadzenia rozmowy oraz testu kwalifikacyjnego zostanie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Pl. Magistracki 1.

OPIS STANOWISKA PRACY

Nazwa i adres jednostki

Plac Magistracki 1 58-300 Wałbrzych

Nazwa stanowiska pracy:

Podinspektor

Komórka organizacyjna:

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych

Kod komórki:

WEiSS

Wymiar czasu pracy

?‚Ë? etatu

Cele istnienia stanowiska pracy

    Celem stanowiska jest zapewnienie obsługi Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej

Miejsce w strukturze organizacyjnej

Podlega: Naczelnikowi Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych

Zakres wykonywanych zadań

  1. Informowanie petentów osobiście, telefonicznie i drogą mailową o atrakcjach i walorach turystycznych w regionie, o imprezach i obiektach turystycznych

  2. Przygotowywanie oferty sezonowej

  3. Aktualizacja informacji na stronie internetowej

Wymogi kwalifikacyjne podstawowe

Wymagane wykształcenie

konieczne: wyższe

pożądane: wyższe

Wymagane uprawnienia

Doświadczenie zawodowe

Wymagana wiedza specjalistyczna

Znajomość atrakcji i walorów turystycznych regionu

Biegła znajomość języka angielskiego

Wymogi kwalifikacyjne dodatkowe

Wymagane umiejętności i zdolności

  1. biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office

  2. umiejętność tworzenia komunikatów i informacji znajdujących się na stronie internetowej

  3. znajomość języka angielskiego

  4. znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zakres dostępu do informacji

Załączniki

Powiadom znajomego