<?phpxml version="1.0" encoding="UTF-8"?><bip.um.walbrzych.pl>
    <xxviii-sesja-rmw-z-12-09-2008-r>
        <strona>1</strona>
        <ilosc-stron>1</ilosc-stron>
        <ilosc-rekordow>2</ilosc-rekordow>
                    <artykuly>
                                    <artykul>
                        <url>https://bip.um.walbrzych.pl/artykul/480/10890/protokol-z-sesji-rmw</url>
                        <tytul>Protokół z sesji RMW</tytul>
                        <data>14.10.2008</data>
                        <skrot><![CDATA[Protokół Nr XXVIII/08 
 sesji Rady Miejskiej Wałbrzycha V kadencji 
 odbytej w dniu 12 września 2008 roku 
 
 
 W dniu 12 września 2008 roku sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha rozpoczęła się o godz. 9:00, a zakończyła o godz. 13:05 . Udział w obradach wzięło 23 radnych, co stanowiło quorum, przy którym Rada mogła podejmować uchwały. 
 
 Radni...]]></skrot>
                    </artykul>
                                    <artykul>
                        <url>https://bip.um.walbrzych.pl/artykul/480/10889/porzadek-obrad</url>
                        <tytul>Porządek obrad</tytul>
                        <data>09.09.2008</data>
                        <skrot><![CDATA[URZĄD MIEJSKI 
 w Wałbrzychu 
 Biuro Obsługi Rady Miejskiej 
 
 
 Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha Pani Agnieszka Kołacz-Leszczyńska uprzejmie informuje, iż w dniu 12 września 2008 roku o godz.9: 00 w sali witrażowej ratusza, odbędzie się XXVIII sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha V kadencji 
 
 &nbsp; 
 &nbsp; 
 &nbsp; 
 PORZĄDEK OBRAD 
 
 
...]]></skrot>
                    </artykul>
                            </artykuly>
            </xxviii-sesja-rmw-z-12-09-2008-r>
</bip.um.walbrzych.pl>