Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych - Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA)
Załączniki
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 397 |
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 455 |
Metryczka
| Wytworzył: | Agnieszka Wojtczak |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | Łukasz Kurjata |
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Wojtczak |
| Data opublikowania: | |
| Ostatnio zaktualizował: | Agnieszka Wojtczak |
| Data ostatniej aktualizacji: | |
| Liczba wyświetleń: | 1409 |
Powiadom znajomego
ajax-response