Urząd Miejski w Wałbrzychu
Plac Magistracki 1
58-300 Wałbrzych
tel. 74 665 51 00 fax 74 665 51 18

Spis telefonów : do pobrania  

email: um@um.walbrzych.pl

NIP: 8861005204 REGON: 000579595
TERYT Gminy: 0265011

E-PUAP link do Platformy : e-puap
Adres skrytki e-puap : /umwalbrzych/skrytka

Strona archiwalna BIP

Komisje Rady Miejskiej Wałbrzycha

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Składy osobowe stałych Komisji Rady Miejskiej Wałbrzycha


 I. Komisja Budżetu i Finansów:

 

  1. Alina Szełemej

  2. Artur Torbus

  3. Piotr Wojnowski

  4. Anna Adamkiewicz

  5. Krystyna Olanin - Wiceprzewodnicząca

  6. Michel Nykiel - Przewodniczący

  7. Dariusz Lenda

  8. Danuta Marosz

  9. Zdzisław Dobrowolski


 

II. Komisja Gospodarki Miejskiej:

 

  1. Alina Szełemej - Przewodnicząca

  2. Krystyna Olanin

  3. Ryszard Nowak

  4. Alina Płocharczyk

  5. Alicja Rosiak

  6. Dariusz Gustab

  7. Daniela Sprytula

  8. Anna Adamkiewicz -Wiceprzewodnicząca

  9. Jerzy Krzyżowski

  10. Zdzisław Dobrowolski


 

III. Komisja Edukacji i Kultury:

 

  1. Jacek Zaremba - Przewodniczący

  2. Michel Nykiel

  3. Renata Wierzbicka

  4. Krystyna Olanin -Wiceprzewodnicząca

  5. Stefanos Ewangielu

  6. Danuta Marosz

  7. Katarzyna Ukrzewska

  8. Stefania Pawełek

  9. Dariusz Gustab

  10. Anna Adamkiewicz

IV. Komisja Sportu Turystyki i Promocji:

 

  1. Artur Torbus -Przewodniczący

  2. Alina Płocharczyk

  3. Sławomir Rakowski

  4. Paweł Szpur

  5. Jerzy Krzyżowski

  6. Dariusz Stachurski -Wiceprzewodniczący

  7. Jacek Zaremba

  8. Daniela Sprytula

  9. Ryszard Nowak

  10. Stefanos Ewangielu


 

V. Komisja Bezpieczeństwa Satatutowo-Regulaminowa i Etyki:

 

  1. Stefanos Ewangielu - Przewodniczący

  2. Krystyna Olanin

  3. Ryszard Nowak

  4. Stefania Pawełek

  5. Sławomir Rakowski

  6. Paweł Szpur

  7. Mirosław Lubiński

  8. Jacek Zaremba

  9. Piotr Wojnowski - Wiceprzewodniczący

  10. Dariusz Stachurski

VI. Komisja Rodziny i Spraw Społecznych:

 

  1. Piotr Wojnowski - Przewodniczący

  2. Daniela Sprytula -Wiceprzewodnicząca

  3. Renata Wierzbicka

  4. Dariusz Stachurski

  5. Anna Adamkiewicz

  6. Katarzyna Ukrzewska

  7. Stefania Pawełek

  8. Dariusz Lenda

  9. Zdzisław Dobrowolski


  

VII. Komisja Rewizyjna:

1. Renata Wierzbicka - Przewodnicząca

2. Artur Torbus - Wiceprzewodniczący

3. Alicja Rosiak

4. Jacek Zaremba

5. Mirosław Lubiński 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij